Bakkerijmuseum

Lekker boeiend

Medewerkers

Team Bakkerijmuseum

Team Bakkerijmuseum

Knapperig, zacht, zoet of friszuur: we stellen ons graag voor aan de hand van ons favoriete gebak!

Ina Ruckebusch

Onderzoek | Collectie | Waarnemend directeur
ina.ruckebusch@veurne.be

Emely Craeye

Onderhoud
emely.craeye@veurne.be

Jef van der Moeren

Huisbakker
jef.vandermoeren@veurne.be

Eveline Boeve

Museumcafé | Administratie
eveline.boeve@veurne.be

Leen Philips

Onthaal | Boekingen en reservaties | Polyvalent medewerker
leen.philips@veurne.be

Lieven Nieuwlaet

Technisch medewerker
lieven.nieuwlaet@veurne.be

Nele Behaeghel

Publiekswerking | Educatie
nele.behaeghel@veurne.be

Ria Breyne

Onthaal | Boekingen en reservaties
ria.breyne@veurne.be

Bakkerijmuseum

Bakkerijmuseum

Ieperse Steenweg 137, 8630 Veurne
+32 58 31 38 97 (enkel tijdens openingsuren)
bakkerijmuseum@veurne.be

Blijf op de hoogte


In samenwerking met